Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Akrilfestéket mivel tudom fixálni?

Műanyag bőröndömre használtam akrilfestéket, de valamivel szeretném fixálni, hogy még tartósabb legyen. Hallottam kimondottan akrillakkról is, de volt aki ajánlotta a parkettalakkot. Kis felületről lenne szó, de a lényeg, hogy minél erőteljesebb védelmet nyújtson.

Előre is köszönöm a válaszokat!

jan. 11. 13:23  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akrilfestéket lehet bőrön vagy textilen (ruha pl) használni?
Strasszköveket hogyan lehet fixálni, hogy ne essenek le?
Új SZALAGCSISZOLÓ SZALAGJÁT KÖZÉPRE IGAZÍTANI próbálom, de kicsit pörgetve az mindig a műanyag ház fele befele, vagy a hengeren kifele mozdul el. Ez normális dolog üresjáraton?...
A vakolat fixálni fogja a nyílászárót?
Akrilfestéket mivel lehet eltüntetni székről?
Akrilfestéket lehet hígítóval higítani?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!