Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy fehér tapétás falat mivel...

Egy fehér tapétás falat mivel lehetne díszíteni úgy, hogy ne roncsoljam a tapétát?

Figyelt kérdés

Panel lakás, fehér tapétás fal. Mivel panel, ezért a furkálás nem nagyon opció, gyurmaragasztóval vagy hasonlóval pedig csak legfeljebb papírposztert lehetne akasztani rá, mert a súlyosabb tárgyak lehúznák a tapétát.


Van valami egyéb lehetőség ilyen nagyobb fehér falfelület dekorálására úgy, hogy a tapéta is épen maradjon?



2019. jan. 18. 21:39
 1/4 A kérdező kommentje:
A Prakikterben találtam betonba verhető képakasztót, úgyhogy valószínű ez lesz a megoldás: [link]
2019. jan. 20. 16:59
 2/4 anonim válasza:

Esetleg lehet egy körbefutó bordürt felragasztani.

Nemrég szedtem le festéskor a tapétáról és nem sérült tőle.

2019. jan. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom az mivel van ragasztva. Láttam öntapadós falmatricákat is, amikre azt mondják, hogy le lehet szedni, de azt falra írják, nem tudom, mitől függ, hogy melyik húzza le magával a tapétát leszedéskor.
2019. jan. 24. 13:56
 4/4 anonim válasza:
Az üzletben ahol ilyet árulnak, biztosan tudnak rá válaszolni.
2019. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!