Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Konyhai munkalapba, milyen...

Konyhai munkalapba, milyen sebességgel vágjam a mosogató és a főzőlap helyét a legkevesebb roncsolással, dekopír fűrésszel?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
A dekopír fűrészeken nincs is sebességszabályozási lehetőség, vagyis én még nem láttam. De szerintem te az előtolásra gondoltál. Egyébként mindegy is, mert így is, úgy is nagy lesz a roncsolás. Próbálj minél kisebb lyukat vágni. Ha van körfűrészed, akkor az egyenes részeket azzal vágd!
2019. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Eddig nekem csak 3 olyan volt, ami szabályoznató. Nem a sebesség, a fogak roncsolnak. Fémhez való lapnak kisebbek a fogai, lassabban lehet vele haladni, de szebben vág.
2019. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Használj fordított fogazású lapot. Az lefele szakít nem fölfelé.
2019. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Vagy normál foggal a hátsó oldaláról kell vágni a munkalapot
2019. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is rátakar 1~1,5 centit.
2019. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Általánosságban nagyon finom fogazású lappal szokás nagy fordulatszámon (mint lapszabászatban), de a legjobb, ha elviszed lapszabászatba.
2019. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Körfűrész + sín lenne jó. Elővágod nagyon óvatosan hátrafelé húzva (visszacsaphat, tartani kell és semmi hirtelenkedés, minden védőfelszerelést használj és ne legyél az útjában, gondold végig, mi történik, ha...), aztán teljes mélységben végigtolod a helyes irányban.
2019. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
vágtam már pár ilyet ki, nem mint iparos, csak itthonra, gagyi dekopirral egysebességessel, de akkorát soha nem szakított, amekkorát túllóg a mosogató, vagy a főzőlap, simán takarja a nagyfogú lappal vágottat is, de ha félsz tőle vágd sűrűfogúval. A túloldalról vágás rizikós mert a fűrészlap elhajolhat és túlmész a főzőlap/mosogató külső szélén a vágásnál.
2019. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok

elvileg megadják a minimális vágandó lyukat, berajzolod, finomfogúval lassan kivágod, nem kell túlbonyolítani, körfűrész, meg hátsóoldalról vágás,

2019. jan. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jan. 24. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!