Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a Parkside állványos fúróval?

Figyelt kérdés

Hétfőtől kapható lesz, s nem tudom meg merjem e venni. Nem lenne agyonnyúzva, ritkán használnám, de pontosnak, precíznek kellene lennie.

Ebben az árkategóriában ez irreális elvárás?



2019. febr. 1. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Parkside=fos

Ilyen olcsóárasított mégisdrága helyeken nem érdemes szerszámot venni.

Egyszer vettem Parkside pákát. 3 alkalommal tudtam használni. A hegyét megette az ón, kilazult a betét, megszakadt a betéttartó csavarmenet. Az egész ócska anyagból volt.

2019. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor a hasonlók felejtősek. Ezek közül a workzone talán, de az is felejtős, ha preciz munkához kell.
2019. febr. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt már megtanultam, hogy rossz szerszámot nem érdemes venni. Azzal csak a méreg van és biztosan kell venni másikat. Akkor már a kettő árából, meg még egy kicsiből kijön egy jó szerszám, amivel nem bosszankodás, hanem öröm a munka.
2019. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemtudom.

Nekem rendeget Parkside cuccom van. Eddig szinte mind tökéletes volt.

Facen van csoportja, ott szokták megbeszélni hogy érdemes-e.

2019. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Barkácsolni jó.Egy gondja,hogy a legmagasabb fordulaton nem képes önerőből elindulni.Ha csiszolásra is kell néha,akkor rá kell segíteni kézzel.Ezt leszámítva jó gép.
2019. febr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem munkaeszköznek kell, akkor tökéletes. Én 3 éve használom a parkside fúrókalapácsom panelban és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Kibírta a felújítás utáni polc/kép dömpinget, a karnisok fúrását, azóta kölcsön is adtam másnak csempét levésni a falról, meg ha fel kell rakni egy képet, polcot, akkor mindig itt van kéznél. Jók ezek a gépek, garancia is van rájuk. Persze munkaszerű napi használatra nem tudom, hogy mennyire ajánlottak, arról senki sem ír soha egyetlen fórumon sem.
2019. febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!