Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fúróélező szerkezetet érdemes...

Fúróélező szerkezetet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nekem a fa a mindenem, fémmel nem nagyon szoktam dolgozni. Így talán elnézhető, hogy fúrót köszörülni nem tudok, de azt sem, hogy mennyire használhatóak a boltban kapható fúróélezők. Van valakinek tapasztalata ez ügyben?
2019. febr. 1. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vettem,de csak 4-7ig igazán használható sem alatta,sem a vastagabbakra nem.

Mondjuk fára nem használom a hagyományos hegyűt,csak fémre.

Fára fafúrót,és gerenda fúrót használok.

2019. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyent használtam, teljesen jó volt, amíg valami kretén be nem ütötte a tengelyen a gyémánt korongot. Így elment a helyéről, és azóta nem sikerült pontosan visszalőni a helyére és a keresztélező része nem pont ideális lett.

Egész nagy fúrókhoz talán 20 felettit éleztem is jó volt. 3 tól tud, de inkább 4 nél az igazi

[link]

itt a doksija is

[link]

2019. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fantom83 ***** válasza:

BGS-3200 ezen a néven találod meg,szállítással együtt kb. 10.000 alatt van.+asztali kettős köszörű+megfelelő korong+az időd.

Én ma is köszörültem vele,kézzel már nem dikicselnék fúrókat.

Ha nem akarsz kínlódni,és felesleges cuccokat venni,keress meg privátban,segítek.

2019. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Fantom, megy a privi.
2019. febr. 2. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!