Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az epoxiragasztókat mivel...

Selender kérdése:

Az epoxiragasztókat mivel lehet oldani?

Figyelt kérdés
Egy weboldalon találtam cska utalást arra, hogy acetonnal. Tényleg így van?

2019. febr. 5. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosítsd, ha lehet: megkötés után vagy az összekevert, nem megkötött keveréket.
2019. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

próbáld ki hogy működik-e

nitró?

ha fémeket ragasztottál melegítéssel

2019. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nátrium-hidroxid vizes oldata, vagy sziti lefolyó tisztító (az egyik legerősebb, amit kapni lehet)

csak óvatosan, mert rezet és alumíniumot is viszi, meg a kezedről a bőrt.

2019. febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Megkötés utánra értem.

Igazából egy biológiai mintát akarok ráragasztani tárgylemezre, amit utána lecsiszolnék. Végül a nagyon vékonyra csiszolt mintát le kellene szednem, hogy egy másik tárgylemezre át tudjam tenni. Mert az első tárgylemez felszínét lecsiszolom, hogy a ragasztó jobban odatapassza a mintát. Emiatt kérdeztem.

2019. febr. 5. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arra akarod használni, amit végül sikerült leírnod, arra megvannak a hagyományos és bevált mikroszkópi technikák, ahol kanadabalzsamot használnak.
2019. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!