Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tudok világítást...

Hogyan tudok világítást csinálni az előszobába?

Figyelt kérdés

Van egy kis előszoba a fürdőszoba mellett.

A fürdőszobába az előszobán keresztül érkezik az áram. Viszont oda nem raktak világítást.

Hogyan tudok egy kapcsolót beiktatni az előszobába úgy, hogy a fürdőszobától független legyen?

Találtam egy képet a bekötésről, de nem vagyok benne 100%-ig biztos hogy ez a megfelelő hozzá, és nem szeretnék hülyeséggel belebarmolni.


http://www.

kepfeltoltes

.eu/view.php?filename=155Screenshot_20190210_04.jpg


2019. febr. 10. 04:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi a link miatt, de egyben nem engedte felrakni.
2019. febr. 10. 04:54
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Keresel egy kötő dobozt, ott az R-t és N-t kiválasztod, (fázis+nulla) ezt vagy egy külső [link] kábellal elvezeted ameddig kell, és védőcsőbe behúzod, elvezeted [link] Kapcsolót meg rakhatsz külsőset is így nem kell vésni se, ennyi.

De csőbe is húzhatod, nem csak egy féle képen lehet.

De egy villany szerelő sztem főleg ha ismi is egy kicsit 4-6 ezerért megcsinálja.

2019. febr. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A rezet persze aluval ne kösd össze, mert jó ízűen meg eszik egymást :D
2019. febr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!