Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Zártszelvény darabolására...

Zártszelvény darabolására milyen vastag flex korong a jobb 1/1,6mm vagy még vastagabb?

Figyelt kérdés

125-ös kisflexbe. Házkörüli barkácsolás jelleggel 0,2-3 mm vastag vashoz.

Az ár érték arány a fő szempont.


2019. márc. 13. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Legvékonyabb , gyorsabb haladàs kevés fogyasztás .
2019. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En az 1,6-ossal vagnam a zartszelvenyt.
2019. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es,tök jó,vagy a még vékonyabb a 0.8mm bár ez utóbbi drágább. Legfontosabb hogy ne vegyél noname piaci gagyit, mert az olyan gyenge alapanyagú hogy 1 vágástól elkopik,azaz az olcsó lesz a drága!! csakis ismert márkát vegyél:


Abraboro,makita hitachi,dewalt,milwaukee,metabo,stb

2019. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
és legyen védőburkolat a gépen, rajtad meg arcvédő, és szemüveg mert ezek a vékonyak könnyen szétmennek
2019. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kössze!


"ne vegyél noname piaci gagyit, mert az olyan gyenge alapanyagú hogy 1 vágástól elkopik"


Na most volt először ilyenem.

Egy vékony vaslemezt vágtam egy méteren és eltűnt a korong én meg csak pislogtam...

Eddig a legolcsóbb se volt ennyire szar.

2019. márc. 13. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
szúrófűrészbe acélvágó pengét, azzal a legjobb.
2019. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rhino is jó de szemcsimlegyen rajtad .
2019. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1,2mm-es korongot használok a legtöbb vágási munkához, de az 1mm-es is bőven jó.


Én a beszerezhető legolcsóbb korongokat használom (100ft) ,csak akkor veszek drágábbat ha nincsen más,és körülbelül ugyanannyit bírnak. Inkább a sarokcsiszoló csapágyazásán illetve a vágandó anyagon múlik.

2019. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!