Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen márkájú multimétert...

Milyen márkájú multimétert érdemes otthonra vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem villanyszerelő vagyok, csak otthoni barkácsoláshoz kell.

2019. márc. 15. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Uni-T UT139C van, minden mérésre képes ami csak kellhet hobbi szinten, mégis megfizethető.
2019. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is Uni-T UT139C van idehaza. Ez itthonra barkácsoláshoz, meg egyéb hobbi szintű barkácsoláshoz teljesen megfelelő ez a készülék.
2019. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Linkelni próbáltam, de nem megy. Ebayen keress rá: ANENG-AN8008 van jópár 4-5 ezer forintos egész jó műszer.
2019. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit barkácsolsz. Általános dolgokra pár ezerérsz kapsz műszert, ezek is teljesen jók, tudják ami rá van írva. Én az automata méréshatárt nem szeretem, sokára áll be a műszer.

Nekem jól bírja a pár ezres kínai is, de van komolyabb is. Alap dolog az AC/DC fesz mérés kb750V/1000V-ig, áram mérés AC/DC 10A (20A), és az ellenállás mérés amin általában van sipoló szakadásvizsgáló és dióda vizsgáló állás. Sokszor van tranzisztor ellenörző hely, és hőmérő. Aztán ezen felül sokmindennel kiegészülhetnek( -PC összekötés, teljesítménymérés stb.) árkategóriában mennek a csillagos égig. A márkanév sokat dob rajta, de egy gumi ház sokszor jól jön ha adnak hozzá.

2019. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És egy fontos dolog. Bármilyent veszel, de ha nem tudod jól használni és rosszul mérsz, a műszer tönkre is mehet azonnal.
2019. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!