Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Mi a neve a képen látható fekete eszköznek, amivel a csavar egyenes beverését kényszerítik ki?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: szög, szögbeverés, kalapács

márc. 15. 17:22  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Pontosítás: "a szög egyenes beverését"

# 1/13Időpont márc. 15. 17:23 Privát üzenet
szegfogó csipesz

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont márc. 15. 17:36 Privát üzenet
De ugye nem így akarsz összeszögelni két deszkát ? A legerősebb kötést a nem 90°-os cstlakoztatás adja.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont márc. 15. 18:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem. A falba/ikeás bútorokba történő szögbeveréshez lenne hasznos.

# 4/13Időpont márc. 15. 18:58 Privát üzenet
Ez arra az egyre jó, hogy a kis szöget ezzel fogd meg, így kisebb az esélye, hogy a kezedre versz a kalapáccsal. Ez egy olyan dolog, amit egy fával dolgozó szakember sosem használ, csak a sosem szerelő otthoni embereknek találták ki.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont márc. 15. 19:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"Ez egy olyan dolog, amit egy fával dolgozó szakember sosem használ, csak a sosem szerelő otthoni embereknek találták ki."

Szóval nekem. :-)

Én nem az ujjam féltem, hanem sokszor sikerült ferdén beverni a szöget...

# 6/13Időpont márc. 15. 20:02 Privát üzenet
Az ikea szokott mellékelni ilyet ahhoz a termékhez amit szögelni kell.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont márc. 15. 22:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

:O nekem sosem raktak bele.

# 8/13Időpont márc. 15. 22:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mármint a termék dobozóba sosem raktak ilyet.

# 9/13Időpont márc. 15. 22:44 Privát üzenet

Mosdó alá vettem régebben egy szekrényt, adtak hozzá ilyet azóta van nekem, előtte nem is tudtam hogy létezik.

Akkor lehet hogy újabban már nem adnak.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont márc. 15. 23:16 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ilyesmi hajam van mint a képen látható lánynak. Szerintetek megérné elkezdeni vasalni vagy jobb ha így hagyom? Mármin szerintetek szép az ilyen haj?
MATEK, komplex számok, a képen látható egyenes hogyan rajzolhatom meg?
Milyen típusú cserép, ami a linken látható? https://photos. Google.com/album/AF1QipPbpzKiAWrE23PmWn0L_c5vGrMrko7z5ynCoCTW A cserép betonból van, vörös színű (talán Bramac) és a...
Határozd meg az x-4=0 egyenes mindazon pontjait, amelyekből az AB szakasz derékszögben látható, ha A (-2;7) és B (5;8)! Valaki meg tudná oldani ezt nekem?
Fodrászok/tapasztaltak/hozzáértők! Ha felvarratok valamennyi emberi hajat és hogy dúsabb legyen a kevésbé látható részekre olyat is, amire human hair van írva, viszont feltűnően...
Az orrsövény ferdülés kívűlről is látható (nem egyenes orr) vagy csak "belülről"?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!