Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a csavarozóról otthoni használatra megfelelő?

Figyelt kérdés

[link]

Sokat hallotam erről a straus márkáról hogy nem jó azóta nemtudom mennyit javult a márka


2019. márc. 24. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

A tartozékok nagyjából egyszer használatosak. A gép meg akkor megy tönkre, amikor minden tartozékát egyszer kipróbáltad :D


Workzone/parkside gépek alá ne menj minőségben. A kínaiak dobozára helyesebb lenne "elektronikai hulladék" megnevezést írni.

2019. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezektől egy életre elmegy a kedved a barkácsolástól, kínlódni jók csak. A Lidlben, Aldiban kaphatókat dícsérik, inkább azt vegyél! Meg jó minőségű és a csavarhoz illő behajtóhegyet használj!
2019. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fantom83 ***** válasza:

Az előttem szólók jól mondják a Parkside alá ne add.

Mivel én már nem tudnám elképzelni a műhelyemet akkus fúró nélkül,azt mondom,a felsoroltaknál még profibb minőséggel kezdj.

MILWAUKEE M12 BDD-402C Akkus fúró-csavarozó (38Nm/2x4,0Ah/12V) 47.000Ft Én ezt venném,ha most kellene.

2019. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

parkside(lidl) jó, de hangos, akkor inkább workzone(aldi)

de én szétnéznék online barkácsáruházaknál, akciósan dewalt, hitachi, metabo, original flex, makita, milwaukee gépek között, de leginkább ez utóbbit ajánlom

2019. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tartozékai egyszer használatosak, a gép pedig ennyiért piszok drága ráadásnak az se sokkal tartósabb...


Ha mindenképp kínai de használható minőséget akarsz venni ,akkor parkside, esetleg einhell. Ha pedig nagyon jó minőséget akarsz venni,ami sok évig gép marad akkor csakis makita esetleg hitachi, bár ezek nem barkács gépek.


A milwaukee-pedig kb einhell barkács szint,csak brutálisan túlárazva. Munkahelyen eddig makitákat használtunk,most egy hónapja hoztak egy kazal milwaukeet, ezek körülbelül egy hónap alatt hoztak össze annyi meghibásodást mint a makiták 5-év alatt és most csak a akkus behajtókra gondolok.

2019. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Igor Igorovics ***** válasza:

Pennyben is tűrhető van egy tizesért. Igaz egy akksival, normál töltővel, tartozék nélkül. Amit linkeltél, az csak 10 mm-ig fog be, Nm-ről nincs adat, és két db 24V-os aksival ennyiért felettébb gyanús. Származása szintén.


Persze a Pennys sem való ipari használatra, de barkácsnak teljesen jó. Van ipari Makitám is, ég meg a föld a kettő.

2019. ápr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!