Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mózeskosárból készítenék...

Mózeskosárból készítenék virágládát. Mivel lehetne ellenállóbbá tenni az idöjárással és a locsolással szemben?

Figyelt kérdés
Lefesteni valmivel? Belso oldalt korbevonni nyolonnal esetleg?
2019. ápr. 4. 08:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen kép az elmúlást, egy tragédiát jelentene.

Baba fekhelyböl virág nöl ki? Ez mindenképpen egy elmúlást sugároz.

2019. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, de ez kicsit fából vaskarika nekem. Amennyiben szeretnéd idő- és időjárásállóvá tenni, akkor elveszíti a kosár jellegét, plusz kívülről is be kellene vonnod valamivel, amitől már szintén nem látszik majd, hogy ez kosár volt egykor.
2019. ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Ez nagyon durva. Mostmar nem lesz belole, az biztos. Meg a hideg is kirazott.


Csak sajnaltam volna kidobni, es eszembe jutott, hogy jo lenne bele ultetni, mert mely. Csak egy kosar. Minek kell ilyet belemagyarazni?

2019. ápr. 4. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutna erről az elmúlás!

Kívülről fesd le kültéri lazúrral, vagy OLAJfestékkel, mert az flexibilis festék és tágul a napsugarak hatására.

Belülről meg jó a nejlon, de ügyesen kell betenni,hogy sehol ne tudjon a nedvesség a nejlon és a nád közé szivárogni.

Utána a növényeket kilyukasztott cserépben tedd bele, ne földdel töltsd fel a kosarat, mert a cserepek ki vannak lyukasztva és el tud folyni a felesleges víz. A növényeknek nem tesz jót a pangó víz.

És ha így csinálod, akkor ősszel könnyebben is tudod kezelni, nem kell 30 kg-os kosarat lecipelni a pincébe, hanem csak a cserepeket mozgathatod.

2019. ápr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit furán nèzne ki sztem. Talicska mèg ok mert földet hordanak benne. Mózeskosába valahogy furán nèz ki. Bár már egyre kevesebben tudják mi az. A ajálott festès meg teljesen tönkreteszi a kinèzetèt. Inkább valami tárolönak használd. Vasalásra váró ruha pl. Valami hasonló funkcióban jobban mutatna. Pláne ha szèpen fel van javítva.
2019. ápr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!