Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik ragasztó lenne a...

Melyik ragasztó lenne a legjobb a Bluetooth hangszóróm letört kapcsolójának ragasztásához?

Figyelt kérdés
Nagyon mütyür, körömmel lehetett bekapcsolni. Egy korong forma pattant le róla, talán 1 mm vastag. Alatta viszont egy négyzet formájú, kicsit kúpszerű bemélyedés van, ami fényes, szabályos, nem tört felület. Ez miért ilyen?
2019. ápr. 14. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha műanyag, akkor macerás lehet, polietilén, polipropilén ragasztása pl. bajos, aktivátoros ragasztó kell hozzá (lehet kapni pl. Intersparban is), plusz nehéz is lehet hozzáférni, illetve ha nagyobb igénybevétel van rajta (nehéz kapcsolni), akkor úgyis le fog törni újra.


Az igazi az lenne, hogy szétszedni és a kapcsolót kicserélni.

2019. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kb. most jár le a 2 év garancia, azt hiszem kidobtam a hozzávalókat. Az előző is ilyen volt, nagyon megbízhatónak gondoltam.

Egyelőre tudom kapcsolni, mert a megmaradó részen van egy kis vályú, csavarhúzóval amíg el nem koptatom a mélyedés szélét.

Köszönöm szépen.

2019. ápr. 14. 23:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha ragasztás nem vezet eredményre, egy színes gombostűfejnyi "anyag" rápakolása sem - gondolom én. Ha mégis, mi lenne alkalmas?
2019. jún. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!