Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy tudnék egy hangszígetelt...

Hogy tudnék egy hangszígetelt helységet csinálni a szobámba?

Figyelt kérdés
Karton papírra szeretnék ilyen hangszígetelőt rakni és avval elfeldni a szobám kisebb részét ami egy székből és egy asztalból áll ahol játszok azért kéne hogy ne zavarjam a családtagjaim ez kb mennyi pénzbe kerülne és hol lehetne beszerezni a cuccokat?

#szoba #hang #karton #Hangszígetelés
2019. ápr. 22. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Min játszol? Vannak elektromos hangszerek, amik kifelé halkak, fejhallgatóval hallgathatod a "rendes" hangjuk. Amúgy én örülök az élő zenének. A párom énekel, nem hogy tompítjuk, egy színpadi mikrofont kötöttem a házimozira, hagy szóljon. :D Senkit sem zavar.
2019. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogyan te elképzeled azzal az ég világon semmit nem fogsz elérni.

Ha a családodat annyira zavarja hogy zenélsz akkor tegyenek ők érte hogy legyen egy hangszigetelt helyiséged ahol elgyakorolhatsz, vagy találjanak erre valami megoldást.

Egy kis helyiséget vagy egy zenesarkot ha ki akarsz alakítani akkor legjobb lenne normálisan körbe falazni gipszakartonnal és arra rátenni magát a hangszigetelést. De amit te elképzelsz azt inkább paravánnal oldanám meg de elmondom az nem fog sokat segíteni. Ha teljes hangszigeteltséget akarsz akkor érdemes egy külön helyiséget felépíteni gipszkartonból és egy szellőzést kialakítani hogy ne fulladj meg 10 perc után.

2019. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmeztem, hogy a kérdező valamilyen számítógépes játékkal "játszik", nem hangszeren... arra viszont nagyon jó megoldás a fejhallgató. A gamernek, nem a családnak.
2019. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egy padlószőnyeget felteszel a közös falra, az is rengeteget levesz a hangból.
2019. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Helységet sehogy, legfeljebb helyiséget. Ha egy szobában akarsz még egy szobát csinálni, az bizony nagy térveszteséggel jár. Ha az asztalból és székből álló berendezés mellett még te is ott vagy, akkor bizony a megfelelő és eléggé intenzív szellőzésről is gondoskodni kell, különben megfulladsz. Legjobb a megfelelő fejhallgató. Ha azonban ilyen erős hanghatásoknak leszel kitéve, akkor a korai süketülés veszélye fennáll és nagyon hamar (akár 1 éven belül is) klinikailag igazolt hallássérült leszel.
2019. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hülyén fogalmaztam meg nem hangszeren gépen játszok :D
2019. ápr. 22. 23:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Harmadik kommentelő a fejhallgatóval játszok csak külső hangszórón megy a zene tudom hogy mehetne az is gépről de így kényelmesebb ja és viszonylag normál hangerőn hallgatom egy picit hangosabb
2019. ápr. 22. 23:42
 8/10 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam lehet hogy elég lenne az ajtómra is a hangszigetelő szivacs nem?
2019. ápr. 22. 23:44
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Komolyan nem értem. Felteszel egy fülhallgatót és máris semmi hang. Vagy folyamatosan káromkodsz közben? Ütöd a falat, vagy benzines fűnyíró motoros a pc-d?
2019. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annyiért inkább szerezz több bemenetes füleserősítőt és hallgasd telefonról a zenét!
2019. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!