Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mikró belsejét milyen festékke...

Mikró belsejét milyen festékkel lehet lefesteni?

Figyelt kérdés

Sajnos elkezdett eléggé felpattogozódni, mivel a gíárban rozsdás felületre lett felfújva... Kívülről nincsen baja, az ajtó jól záródik, még nem is annyira nagyon idős ( persze nem garis ) így gondoltam felkéne csiszolni és lefesteni. A festő aki amúgy is jön hozzám egyéb okokból azt mondta az oldószeres festékek felhólyagozódnak, talán valami vízbázisúval kéne.. Én nem tudom, de ha van valami tuti, akkor olyat vennék még mielőtt jön.


Köszönöm szépen!!



#festék #mikró #mikrohullámú sütő #mikrohullámú-sütő
2019. ápr. 29. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb festékben vannak fémoxidok, ezeket kerüld el, mert nem lesz jó a mikródnak.
2019. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A helyedben nem festeném, mert utána nem használható ételekhez.
2019. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmivel nem festeném le. Vagy úgy hagynám vagy vennék újat vagy régit. Gondolj bele, azt raksz bele amit megeszel.
2019. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Jófogáson olcsóbban kapsz mint amennyiért lefestik.

[link]

2019. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hajlok rá, hogy hozzá se nyúljak. Nem szikrázik és tökéletesen működik, felülről ahonnan bele tudna peregni a kajámba a festék már lekapartam a maradékot is...


de azt azért nem értem, hogy miért ne lehetne használni étel melegítésre miután lefestették, hiszen gyárilag is le van festve valamivel.. olyan anyagot nem lehet venni, amivel a gyárban lefestették?

2019. ápr. 30. 09:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyárilag nem egyszerüen lefestik, hanem igen nagy höfokon ráégetik a speciális festéket - emiatt a müködés közben keletkezö hö nem tud vele semmit csinálni. A szabadon kapható festékek nem ilyen stabilak, föleg, mert nem lehet hökezelni a felületet festés után.
2019. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a szakszerű választ!
2019. ápr. 30. 16:44
 8/10 A kérdező kommentje:
ja és persze innentől felejtős a festést... ha már lekopott felülettel tovább használom ( azt mondják szikrázni szokott, nekem ennek jelét sem mutatta eddig ) abból lehet egészségügyi problémám?
2019. ápr. 30. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Egèszsègügyi nem igen. De ha melegszik a belselye, kevèsbè melegszik a kaja, vagy szikrázik, cserèld le.
2019. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A műszaki hiányoságokkal még egy darab képes vagyok együtt élni -persze ha nem szikrázik vagy valami hasonló durva eset - ,de az egészségügyi kockázatokat nem vállalnám...


Így viszont még el leszek vele egy darabig! :)


Köszönöm szépen a segítséget!!

2019. máj. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!