Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy használt stihl...

Vettem egy használt stihl ms170 láncfűrészt. Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Ha a lánc féket kitolom, vagyis éppen "fog" akkor tök jó hangja van, viszont ha kiengedem a féket, akkor iszonyatosan elkezd csörögni valami, a lánc se áll, hanem kis sebességgel forog.

2019. máj. 13. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Használt. Nem kicsit.
2019. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm de nem ez volt a kérdés.

Amúgy jo allapotban van. Ero is van benne, ha a fék fog akkor nagyon szép hangja van

2019. máj. 13. 21:06
 3/7 kata kata ***** válasza:
Kopott a kuplungharang vagy kopott a tűgörgőkosár vagy kopott főtengely miatt ad ki kolompoló hangokat.Ha viszi alapjáraton a láncot: magas alapjárat vagy kinyúlt kuplungrugók vagy után gyártott kuplung miatt van.
2019. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Álitasd be az alapjáratot.Ha forog a lánc akkor magas és ekkor mindig odakoppint a kuplung harangnak ez adja a csilingelő hangot.Valószínüleg kopott a kuplung hiába néz ki jól a gép ez egy gyenge f os és fa darabolás esetén sokat fullad ergo kopik a kuplung.A stihlekre amúgy is jellemző a kuplungcsörgős hang ,talán az újakra annyira már nem.
2019. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csörgő hangot a kuplung pofák okozzák. Magas az alapjárat. Így a kuplung pofák beleérnek a kuplungharangba ami hajta a láncot.
2019. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ezért ne hozz el úgy gépet használtan, hogy a tulajnál nem próbálod ki, mielőtt megvennéd!

Magas az alapjárat, szabályozni kell a karburátort!

2019. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A more biztos kivágott vele egy teljes erdőt mielőtt eladta neked a lófogásról. Egyébként ezeknek szép motorhangjuk van haláluk előtt is, sőt. A husqvarna szintúgy. Nekem is van egy húsz éves, erő és hang soha nem volt ilyen jó de tudom hogy már csak egy két szezon van neki hátra és a henger kuka.
2023. szept. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!