Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

A kepeken lathato tapeta feljovesre mi lenne a megoldas?

Sajnos baratnom neki ment veletlenul es lejott a kepeken lathato par helyen. Minden ilyesmi javitashoz analfabeta vagyok, de meg szeretnem csinalni a leheto legolcsobban es a legszebben.

Le tudnatok irni mi kell hozza es hogy csinaljam?

Kepek:

[link]

[link]

[link]

máj. 16. 18:44  Privát üzenet  

A válaszok
Tapéta ragasztóval fel kell áztatni a tapétát,majd a falat is megkenni,és egy erősebb kefével rásimitani a falra .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 16. 19:18 Privát üzenet
Ahogy az első írja, majd a sarokra élvédőt tenni.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 16. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kör keresztmetszetű csőre hogyan kell rögzíteni egy csapágyat, hogy egy pozícióban maradjon. Arra gondoltam, hogy két oldalról egy egy alátéttel (ami a belső gyűrűhöz ér)...
Több nagyteljesítményű készülék leoldja az automata biztit, ennek cseréje megoldás lehet?
Üdv! A mosogató és a gáztűzhely mögé van valami alternatív (hő és vízálló) megoldás csempe helyett?
Hiányzik a lámpafoglalatból az egyik csavar. Ez a megoldás (lent kifejtem) mennyire lehet átmeneti?
Üdv! Acéllemezes fürdőkádat szeretnék úgy, hogy nem körbeépíteni, hanem mint a régi kádakat, szabadon állva . Van erre biztonságos megoldás?
Ablakokhoz és erkélyajtóhoz kéne valami rigli a gyerek miatt, de mi a jó megoldás?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!