Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Homokozót szeretnék a gyerekeknek.150×150es vagy 200×200as inkább.3gyereknek. A 150es elég?

máj. 20. 14:22  Privát üzenet  

A válaszok

Nem.

Legyen a 200-as.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 20. 14:52 Privát üzenet
Szerintem is legyen legalább 200-as. Ha véletlenül egyszerre játszanak, és nincs helyük a saját elképzelésükhöz, akkor kitör a világháború.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 21. 09:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt a jó magas fajta ülésmagasítót hol lehet venni gyerekeknek? Pl. színházba menetelhez stb.
Olvasólámpát szeretnék a falra feltenni a gyerekeknek. Mert leszedtem, mivel belső szigetelést hajtottam végre.8 mm-es XPS lapot (mint a hungarocell) ragasztottam az oldalsó...
Kis kerti házikót szeretnék olcsó alapanyagokból barkácsolni a gyerekeknek. Laminált padlólap jutott eszembe. De mivel kellene kezelni, hogy vízálló legyen?
Hogyan tudnék gyerekeknek faházhoz valamiféle felvonót készíteni? Vagy valami olyat amivel fel tudnak jutni a fára. (létra kivételével bármilyen ötlet jól jönne)
Barkácsolt már valaki kerti kis-faházat gyerekeknek? Tényleg drágábban jönne ki, mintha megvenném készen?
OBI faházat vettem F2222. Kb.5m2 tárolásra, gyerekeknek.200 e. Ft Kátránypapír tető, padló, F2222. Alapozás megtörtént. A további költségekből melyik hagyható el, ill melyik tétel túlzott?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!