Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elég lesz nekem egy 50 literes...

Elég lesz nekem egy 50 literes lincos kompresszor ami közvetlen meghajtású? Vagy érdemesebb szíjas meghajtásút venni? Ami több mint a duplája.

Figyelt kérdés

[link]

Csak ház-körüli munkára kell.


A másik kérdésem, árulnak vízleválasztót simán és vízleválasztó + olajozó egyben, mivel több az utóbbi? Ja és nem mellesleg 12-től 25 ezres árkategóriában vannak, ami egy fél kompresszor ára.


2019. jún. 10. 08:13
 1/4 Fantom83 ***** válasza:

Ház-körül elég az 50L,mert nekem is elég.

Vízleválasztó az leválasztja a vizet,az olajozó a levegős szerszámok kenéséhez kell.(turbómaró,légkulcs)

Az áruk annyi,nem lehet mit csinálni,akinek meg kell venni az úgy is kiköhögi az árát.

Max annyit tudsz csinálni,h a festékszóró pisztoly tövébe becsatlakoztatsz egy Extol 2.000Ft-os vízleválasztót.Nem tudom hogy muzsikál,mert én még nem teszteltem,de hamarosan nekem is festenem kell.


Amúgy nem tudom mennyi garanciával adják az általad belinkelt oldalon,de én a Scheppach-ot ajánlanám akár 2+2 év garanciával.

Nálam több mint 5 éve bírja a kiképzést.

2019. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A festéshez meg külön olajleválasztót kell-e venni? mert állítólag a hengerből is kerül olaj a levegőbe.

Ahogy tudom ez a márka elég megbízható, olaszban gyártják, olaszban gyártott alkatrészekből.

2019. jún. 10. 12:58
 3/4 Fantom83 ***** válasza:

Elég a vízleválasztó,ha az nem szűri ki neked a nem oda való folyadékokat akkor semmi.

Güde vízleválasztó 3.580Ft-tól óra nélkül,órával 5.500Ft-tól kezdődik.Nem kell egyből a 12.000Ft-osat megvenni.

Én most fogom tesztelni az Extol 2.000Ft-os vízleválasztót,amit a festékszóró pisztoly aljához tettem,egy egyedi közcsavarral.


(Ami nem kínában készül,az nem is eredeti! xD )


Az,h hol szerelnek össze valamit,vagy melyik országból érkezik ne tévesszen meg!

(szerinted hány külföldi nagy nevű szerszám,vagy autó alkatrész gyártó cégnek van kis hazánkban leányvállalata?Itt csinálják az alkatrészeket,vagy szerelik össze a gépet,aztán küldik szépen kifelé,mert kb. 1/3 annyiból állítja elő a magyar,mint az EU-s cégek)

2019. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Természetesen igazad van, szerintem se a kínaitól kell már félni, hanem a hamisított kínaitól :))
2019. jún. 10. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!