Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ezt a kompresszort tudnám...

Ezt a kompresszort tudnám megvenni 90 ezer forintért, megéri? Mennyire megbízható motor van rászerelve? És két dugattyús?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 11. 23:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2.2kw motor van rajta.
2019. jún. 12. 00:01
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag féláron persze, hogy megéri, mondjuk attól függ, mire használnád. Kétdugattyús, ott van a leírásban.
2019. jún. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
csak sok nem-jót hallottam a B+D gépekről, aztán azért kérdem, hogy itt is számít-e a márka, vagy annyira nem lényeges?
2019. jún. 12. 09:03
 4/12 A kérdező kommentje:
Itthoni célokra használnám. Néztem vannak ezek a közvetlen meghajtású gépek is, átlagban 220/ 154 literes teljesítménnyel 55-60 ezer körül, de ez mégis jobban megfogott, mivel külön van a motor a dugattyútól gondolom könnyebben javítható. vagy cserélhető rajta bármi, ha el is romlana. Na meg teljesítményben is jobb egy kicsivel.
2019. jún. 12. 09:06
 5/12 Fantom83 ***** válasza:

NEM VÉLETLENÜL tudnád fél áron megvenni...

Jót nem hallottam erről a márkáról az elmúlt 5 évben.

Inkább vegyél egydugós, 50L-es kompresszort mindennel felszerelve garanciával,mint egy ilyet,vagy gyúrj rá egy Scheppach 120L-es két hengeresre.

2019. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]

ez is hasonló teljesítményű, csak közvetlen meghajtású. Átlehet majd szerelni szíjas meghajtásra a későbbiekben?

2019. jún. 13. 14:03
 7/12 Fantom83 ***** válasza:

Ha ilyen görcsösen ragaszkodsz az ékszíjas gépekhez,szerintem még most rakj össze egy Zil kompresszort.

Ha rendesen fel van újítva egy örök élet.Nálunk helyben a legkisebb gumis műhelyt simán ellátja hosszú évek óta.

Most néztem neked,15.000-től indul az ára.(+ a tartály +a villanymotor+az ékszíjtárcsa+az esztergályos munka+ a körbe csövezések + az utána rohangálás)

2019. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2019. jún. 14. 20:15
 9/12 A kérdező kommentje:

Meggondolom, mivel találtam a lincos márkából egy hasonló teljesítményűt. [link]

vagy az általad említett márkából is.

[link]

2019. jún. 14. 20:18
 10/12 Fantom83 ***** válasza:

Megnéztem a linkjeidet vagy huszonhétszer.


Figyeld csak meg a gépek közötti különbséget:


A Linkosznál elöl forgós kerék,ez oké nem kell emelni,de mi van,ha nem az idén betonoztad a műhelyedet,hanem pl 30 éves beton van,és az olyan mint a mogyorós csoki? Kis átmérőjű kereket te azon nem húzol az biztos,tehát csak fogod emelgetni a gépet.

Másik kérdés,h a forgós kerék a rezonanciától hogyan viselkedik? Fog-e csárdásozni neked ott körbe-körbe?

Egy kivezetés mire elég? Ha elkezded bővítgetni a csatlakozókat az zsebbenyúlós lesz,saját tapasztalat.

Mérőórákat csak egy oldalról olvashatod le.


Scheppachnál gumibakok elöl,minimálisat táncol.

Eleve dupla kivezetés van rajta,tehát rajta hagyhatod a lefúvató pisztolyt,és a kerék fúvatót is!

A mérőórákat bármelyik oldalról leolvashatod.


Ne legyen az,h én Scheppach mániás vagyok,néztem neked 82-ért két hengeres Güde kompresszort,annak csak 50L-es tartálya van ennyiért.

Első kompresszorom 24L-es Güde volt,amit feltuningoltam 50L-re,akinek eladtam a mai napig használja.

Sok sikert a választáshoz!

2019. jún. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!