Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy tükrös szekrényt a...

Quentis kérdése:

Vettem egy tükrös szekrényt a fürdőbe, de sajnos kiderült, hogy nem tudom a mosdó felé felrögzíteni a falra, mert ahova a bal felső csavar miatt kellene megfúrnom a falat ott elektromos vezeték fut. Van ötletetek, hogy lehet megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

Alapvetően úgy nézne ki a rögzítés, hogy a szekrény bal és jobb felső sarkának megfelelő helyen kell fúrni a falba, abba belehajtani a szettben lévő kampós végű csavart és arra ráakasztani a szekrény bal és jobb felső sarkán elhelyezett függesztőt. A függesztő ilyen műanyag ház, ami a fához van rögzítve és egy fém lóg ki belőle, ami négyzet vonalú, belül üres, így ezzel lehet ráakasztani + z-irányba kicsit kampós a vége.

A szekrény így néz ki: [link]


Nekem az az ötletem, hogy függesztő sínnel tenném fel, mert azon sok lyuk van és nem muszáj így pont a szélén megfúrnom a falat, ahol a vezeték meg. Nem tudom, hogy csempére szabad-e ilyet feltenni, vagy kell valami alá, vagy úgy általában van-e ennél vmi jobb megoldás.

Előre is köszönöm.



2019. jún. 22. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:

vegyél másféle rögzítőt. odébb is fúrhatod a felfogatást.

[link]

Ezt a fajtát a szekrény belselyébe a legfelső elemhez kell rögzítei; akár sarokra, akár odébb, de akár belül oldalsó falhoz is rakhatod. Kettővel, vagy néggyel, ahogy jónak látod.

Ez kívülre jön a tetejére, de a sarokról beljebb is teheted gond nélkül. [link]

2019. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!