Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen fúrókalapácsot ajánlaná...

Milyen fúrókalapácsot ajánlanátok klíma szerelőnek? Makita, Hilti, Metabo, Bosch, Hitachi, Dewalt?

Figyelt kérdés

Elkezdem hamarosan részben maszekként is a klíma szerelést. A cégnél, ahol eddig dolgoztam ugyanazt a Rothenbergert használtuk, de az elég húzós, 550-600 e körül van, max 350-ig tudnék venni.

Érdekelnének a vélemények az alábbi márkákról, amiket felsoroltam.

Szinte napi szintű felhasználás mellett melyik lehet tartós erre a célra?

1500 watt körülikben gondolkodom, igazából így nem is annyira a technikai paraméterek, hanem maga a márka megbízhatósága, személyes tapasztalatok, szervíz hálózat hatékonysága, garancia érdekelne.


Köszönöm!



2019. júl. 1. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hilti a személyes kedvencem, de a többivel sincs különösebb probléma. Cégnél jobbára kék bosch van. Hilti színvonal alatt van, de ha nem vaddisznó módra használod túlméretes szerszámokkal, azok is bírják a napi munkát.
2019. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.5 éve nyúzok egy aksis makitát napi szinten furok-vések vele téglát, vályogot, vasbetont, követ mindent, villanyszerelő vagyok, napi használatban van, nagyon sokszorosan visszahozta már nekem az árát, és 150ből megvolt.
2019. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

OBI-ban vettem egy kofferes Einhelt-t mindenféle tartozékkal, úgy tizenöt éve. Egy év gari, amire befejezem a házam építését, átalakítását, pont tönkremegy, és visszaviszem...akciósan akkor nyolcezer volt. (800 Wattos, sok vésésnél melegszik de nem égett le, még szaga sem volt.


Nos a mai napig haszálatban van. Ilyen jó minőséggel még nem találkoztam. Húsz éves Hiltim volt azelőtt, nem rosszabb tőle semmivel.


Persze ez lehet, hogy nem is igaz...aki hiszi hiszi, aki nem, nem.

2019. júl. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A felsoroltakból mindegy melyiket veszed, a célnak tökéletesen meg fog felelni, ha te is a megfelelő méretű szerszámmal dolgozol vele.
2019. júl. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na milyet vettél?
2019. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!