Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nemsokára költözünk, mit...

Nemsokára költözünk, mit tudnék csinálni, hogy jobb legyen? (hosszú szöveg, de szükségem van segítségre)

Figyelt kérdés
Ugye még csak általánosba járok, ott is most ősszel indulok hetedikbe. Most nyáron jött fel igazán ez a költözés téma.Találtunk pár elég jó környéken lévő házat, és apáék most azokat nézegetik. Megértem, hogy ez a ház kicsi nekünk, mert öten vagyunk a családban, (három gyerek, két felnőtt), és a mostani házunkban csak két szoba van. Egy ismerősünk azt mondta, amikor vele is a házvásárlásról volt szó, hogy hülyeség kötődni egy házhoz. Én mégis ezt teszem. Nekem nagyon sok szép emlékem fűződik ide, így példa képp az első kutyusom, vagy amikor a velem eggy idős unokatesómmal, és a húgommal Barbie babákkal játszottunk a kertben. Vagy bent. Az a lényeg, hogy egy csomót. Meg amúgyis, nagyon sok más emlék is van ezzel a házzal kapcsolatban. Másrészről meg az unokatestvéreimmel is egy uccában lakunk most, és a nagyszüleimtől is csak egy köpésre vagyunk. Ha elköltözünk, akkor is egy váosban leszünk, és kb. egy környéken is, de mégis távolabb. Lehet, hogy hülyeség idegen emberektől ezzel a témával kapcsolatban tanácsot kérni, de úgy érzem, hogy ezt nem tudom másnak elmondani. De az új háznak is vannak előnyei, mert nagyobb lenne, mindenkinek lenne saját szobája(kivéve anyuéknak, de nekik nem is kell), kicsit jobb környéken lennénk, közelebb lennénk az iskolához, a plázához, egy játszótérhez, a kutyaorvoshoz, a kutyaszőrnyíráshoz, egy Tesco-hoz, a fodrászhoz, egy másik játszótérhez. Ti, akik elolvastátok mit gondoltok?

2019. júl. 29. 09:38
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Természetes hogy nem tetszik a dolig hisz megszoktad a régit. De ha kicsi akkor kicsi. Harom gyereknek 3 szoba kell idővel. Örülj hogy van lehetőségetek váltani.
2019. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A jót, a jobbat hamar meg fogod szokni!

Nem a világ végére költöztök, legfeljebb nem 5, hanem 10 percre lesztek a rokonoktól. Nekem a testvérem 1000 km-re van tőlem, mégis szorosabb a kapcsolatunk, mint sokaknak, akik egy utcában laknak.

A régi házat engedd el, az emlékeket őrizd meg!

Az élet a változásokról szól, amiket meg kell tudni tanulni kezelni.

2019. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emlèkek örökre megmaradnak, nem veheti el senki. A szèp új lakásban pedig újakat gyűjthetsz majd.
2019. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyitottnak kell lenni a változásokra, nem kell begyepesedni.
2019. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Komolyan mondom ez a sok hisztis h@lye gyerek! Az ilyennek azt kívánom élje le az életét ugandában rizsen élve ha nem kukoricán egy 10 nm2-es házba!!!!! Majd akkor megtudod hogy más örülne ha szebb és nagyobb házba költözhetne!!!


Egy dolgot tehetsz! Ne rinyálj pofád lapos, és mész!


Na csá

2019. júl. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!