Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Noszlopy uzca 1 munkásszálló...

Noszlopy uzca 1 munkásszálló kőbánya?

Figyelt kérdés
Kifejtené nekem valaki milyen ez a szállo? Prohumán által?
2019. aug. 2. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Akik elmondhatnák neked azok lehet hogy nem tudnak olvasni...😂😂😂
2019. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
Ha valaki oda kényszerül még nem jelenti hogy tudatlan analfabéta. Lehet hogy épp orszsg keleti feléből jött és nincs kedve 120 ert gürizni otthon. Inkább szàllózik 250 ért.
2019. aug. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én szanolcs megyében élek. És igen nimcs kedvem 100 ezret keresni otthon. Hármank vagyunk mindhárman érettségivel tudunk írni olvasni. De sajnos ezt dobta a sors. Nem élhetünk anyánk nyakán. Nem kell el ítélni minden embert ha nem ismered :) ez csak egy kérdés volt. Ami érdekelt mert azért nem minden áron és mindenért lépünk tovább .
2019. aug. 3. 17:39
 4/7 A kérdező kommentje:

Bocs a helyes írási hibákért csak gyorsan írok munka közben.

Szabolcs megyéből *

2019. aug. 3. 17:44
 5/7 mindentudó99 ***** válasza:
Konkrétan ezt a szállót nem ismerem. A többit is csak hallomásból sok munkatársam van szállóról. Szabolcsiak is. Legjobb barátom barátnőm Nyítassi. Most msr itt lakik férjhezment. Nem kell foglalkozni az ioyenekkel mint az 1-es. Sok féle ember lakik szállón így történnek lopások is de sokan hosszú évek óta bírjak. Aztán ha össueditek magatok anyagilag lehet továbblepni alberlet stb
2019. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Humorérzék teljes hiánya mindkettőtökben.

Főleg a nagy tudású mindentudóban...

Szó sincs lenézésről, de én már jártam csepeli munkásszállón, ahol komplett cigány családok éltek.

A kollégám ott lakott, inkább lejárt a sarki kocsmába wc-re, mert annyira lepra volt a szálló ..

2019. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mindentudó99 ***** válasza:
Á hogy lenne lenézés. Gyakorlatilag le analfabétáztad az összes embert aki szállón lakik.
2019. aug. 4. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!