Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Keszthely és Gödöllő között...

Keszthely és Gödöllő között van néhány párhuzam. Ti hol laknátok szívesebben? Mindkét helyen van egy hasonló méretű Barokkkastély, Agrárfelsőoktatási intézmény, dimbes dombos erdős táj is adott itt ott is.

Figyelt kérdés
Kesztehelyen ott a Balaton, Gödöllő elérhető távolságban van Pesthez.

2019. aug. 3. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Keszthelyi voltam, szerintem a város élhetõsége nem függ sem a kastélytól, sem a dombos tájtól. Igazából munka szinte csak a turizmusra és a kereskedelemre épül, ez is sokszor csak szezonális. Ráadásul ezek a területek engem nem vonzanak nem véletlenül léptem meg.
2019. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Munka egyik helyen sincs, Gödöllőn sok az indiai, de legalább közel van Bp, ami ugye vásárlás vagy meló szempontjából jó. Ha nyugger vagy, esetleg unatkozó milliomos akkor Keszthely, ha dolgoznod kell akkor Gödöllő.
2019. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!