Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy jogosult...

Honnan tudhatom hogy jogosult vagyok Hollandiában szociális lakásra?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a magyar gyk-ről.
2019. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyülj be a migránsok közé, más esélyed nem sok...
2019. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vezeték-és keresztneved kezdőbetűiből egy numerológus megmondja neked.
2019. aug. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mondd azt, hogy Szíriából jöttél.
2019. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 jumbo 0 válasza:
Én Hollandiába élek 7 éve.Tényleg igaz ha Sziriai vagy kapsz hamar.A minránsok kissebségnek számitanak itt és sok mindenre jogosultak több mindenre tán mint egy született Holland.De viccet férre téve.Mi kb 4 év után kaptuk meg.Tudni kell Hollandia népes ország és kicsi.A lakhatás nagyon nehéz.Azt hogy mikor vagyjogosult függ több mindentöl pl mennyi a kereseted gyerek van e egészségügyi problémád van e de még az is hogy kis faluba kis városba vagy nagy városba igényeled e.Mi kis városba élünk nincs kicsi gyerek nem magas a keresetünk és 4 év után kaptam meg.Igazábol minden olyan személy akinek van itt Hollandiába bejelentett lakcime életvitel szerüen itt él van bejelentett munka és az évi keresete nem haladhatja meg a 46 ezer eurot kb.Ha jol tudom.Ha pl olyan taros betegséged van mint pl mozgáskorlátozott akkor 3 honapon belül megkapod.Van olyan is hogy életkor miatt hamar megkapot.Pl 18 és 23 év között 1 éven belül megkapod.és ha 55 év feletti vagy akkor is.Szoval függ sok mindentöl de a lényeg jogosult vagy ha van regisztrált lakcimed a kereseted nem haladja meg a 46 ezret ,A többi pedig részlet kérdése amiket leirtam hogy mikor mik a feltételek és mikor van több esélyed hamar megkapni.Remélem jol érthetöen leirtam
2019. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!