Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van büdös szomszédod? Mi...

Van büdös szomszédod? Mi állandóan szagoljuk az alattunk lakó banya cigifüstjét, a bundáskenyerét, a szúnyogriasztós füstölőjét, amit a lakásban éget és a kosz szagot, ami árad ki a lakásából.

Figyelt kérdés
Legszívesebben hoznék olyan törvényt, hogy ne lehessen pl. nyitott ablaknál cigizni. Most is ugye baromi meleg van, de nem tudok ablakot nyitni, mert jön be a füst, most rántott hús készül.
2010. júl. 12. 23:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
Én meg olyan törvényt hoznék,hogy akit még az ételek illata is zavar,az költözzön lakatlan szigetre. -.-' Cigizni meg hol cigizzen?A szoba közepén csukott ablaknál?!
2010. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Mi kertes házban lakunk egy csendes, barátságos ,rendes környéken, a szomszédunk (nem cigányok!, anya ápolónő) emésztője pedig csordultig tele van, szó szerint csordultig.Borzalmas bűz jön felőlük, főleg ebben a nagy melegben, pedig a csatornát kötelező bevezetni, ők nem foglalkoztak a törvénnyel.Szeretjük azt is, amikor bográcsban főznek, csak épp szemetet égetnek alatta.Sokan haragudnak rájuk az utcában, de tehetetlenek vagyunk, ha feljelentjük őket csak haragosak lesznek,mert tudják, hogy mi tettük.Hidd el én is tennék valamit.Ha nem ér a szép szó semmit, hangosan mérgelődj, hátha meghallja.
2010. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Engem is zavar a cigifüst, más nem jön be hálistennek, egy téglaház legfelső emeletén lakunk. Nekem olyan szinten bajom van a cigivel, hogy gyerekkorom óta, ha megérzem, azonnal megfájdul a fejem, és hányingerem lesz. De úgy, hogy a buszmegállóban is, pillanatok alatt. :(( Nem túl jó így élni.


Most, h mindenkinél nyitva az ablak (alattunk lévő, meg szomszédos házak erkélyéről) dől be... Én a párologtatót üzemeltetem, és tettem bele orgona illatú olajat, különben nem bírnám.


Kínai füstölőpálcika se rossz ötlet, de ilyenkor nyáron az is fullasztó... télen jó.


Ja, és apósom alatt egy olyan néni lakik, aki erősen "pisiszagú", hogy szépen fogalmazzak... az egész emelet bűzlik tőle, nem lehet vele mit tenni. Gondolhatod, milyen szag van ott most...

2010. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Vegyél klimát! Tudom nem olcsó, de sok idegeskedéstől

megszabadulsz!

2010. júl. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
3. vagyok ismét. Kertesházas övezetben lakunk, szinte minden nap bográcsoznak, vagy gallyakat égetnek, szalonnát sütnek a környékünkön (pedig tűzgyújtási tilalom van). A ruhánk szinte minden nap füstszagú, amit a szárítóról beszedek. De ez zavar a legkevésbé...
2010. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Oké a klíma, de a friss levegő is kell.


Az elsőnek, üzenem, hogy jön még kutyára dér, csak jussak az eszedbe. Ha neked a bundáskenyér szaga jó, amikor sül, meg a szalonnáé, főleg éjjel erre ébredni, hát elég fura ízlésed van. A múltkor véletlen felgyújtotta a konyharuháját, amit egy köteg újságra dobott, azt az égett szagot 1 hétig szalogtuk. Talán még ránk gyújtja a házat is.

2010. júl. 12. 23:37
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

Mi kertes házban lakunk és a szomszédban valahol most ÉGETNEK!

Mit?Miért?Ki az a b@rom?

Nagyban is ugyanez megy!Osztrák hulladékégető a magyar határhoz?Uralkodó szélirány szerint csak néhány kilómétert "marad" az országukban a füst!

2010. júl. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy ő meg beázik miattatok és ez a bosszú :D
2010. júl. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsére nekem nincsenek ilyen szomszédaim, kertesházban élek, néha van caak, hogy a szomszédra rájön, hogy ő bontott téglából akar vmi szutykot építeni a kertben, ezért egész nap kopácsolja a téglákat :/

Az az idegesítő még, mikor mindig vkinek vasárnap jut eszébe, h el akar vmit tüzelni, mikor tudja, h olyankor szoktak kiteregetni-.-

2010. júl. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Az én szomszédomnak 90 darab birkája van, lakott területen!

Légy, kullancs, egér, patkány és elviselhetetlen bűz mindenütt. Feljelentette a másik szomszéd több helyen, de nagy haverok a jegyzővel, egy kis bünticsekk meg sem kottyan neki.

2010. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!