Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy alább látható kamerát...

Egy alább látható kamerát szobában hogy tanácsoltok elhelyezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék az egyik szobába egy ilyen ( [link] kamerát felszerelni az egyik sarokba a plafonhoz, ezt hogy tudnám megoldani a legegyszerűbben és hogy valahogy nézzen is azért ki? Esetleg más külsejűt vegyek, ne ilyet? Ebben tetszik hogy álcázott :D

2019. szept. 2. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy ilyesmi?

[link]

2019. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egész jó, na de ezért közel 30.000 forint? :/
2019. szept. 2. 18:54
 3/8 A kérdező kommentje:
inkább valahogy felmonyákolom amit linkeltem, nem világvége ha nincs más megoldás és látszik hogy kamera van fent. :)
2019. szept. 2. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, azt nem a sarokba kell rakni, hanem egyszerűen becsavarni a csillárba, nem kell semmit mókolni
2019. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg?

[link]

2019. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: ez már egy fokkal jobb, később át is olvasom leírását, tulajdonságait. Szerintetek amit én küldtem olyanra érdemes beruházni? Csak mert félek átverés, valami gagyi szart küldenek ezért az alacsony árért is, egy márka nincs megnevezve se semmi..
2019. szept. 3. 15:35
 7/8 A kérdező kommentje:
ahogy látom felejtős az én kiszemeltem mert nem használathoz elvárt módon kell a körtét felcsavarni, oldalt tudom csak az égőt helyére csavarozni.
2019. szept. 3. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
2019. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!