Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Folyik a fürdőszobában a...

Nemtudooom kérdése:

Folyik a fürdőszobában a mosdókagylóból a víz. Illetve csöpög belőle alul mit csináljak?

Figyelt kérdés
A fürdőszobában áll a víz mire hazaérek munkából. A mosdókagylóból csöpög a víz. Elöször azt hittem,hogy a vízelzáróból,de nem. Mit lehet tenni? Kb mekkora költségre számoljal?

2019. szept. 7. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mosdókagylóból nem csöpöghet víz, mert nincs bele kötve. Víz a csapból folyik, és a csöveke jut el oda. A vízelzárón nem tudom mit értesz, bűzelzáró szifon van, amiből még csöpöghet. Illetve a csap alsó (mosdó alsó felén) lévő csatlakozás ereszthet. Költség attól függ mi a gond.

Keresd a csepegés forrását

2019. szept. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reggel munkába indulás előtt videóra vettem ahogy csöpög a víz a kagylóból! Aztán most este9kor hazaertem,es már nem csöpög,viszont a vízelzáró( mosdó alatti csap) vizes.. gondolom azzal van akkor a gond... köszönöm a válaszodat 🙂
2019. szept. 7. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A lakásban mindenféle csapot (mindegy, hogy vízvezetéken van vagy fűtőcsövön) ajánlatos negyedévenként megmozgatni (különösen fontos ez a melegvízcsapnál), mert az hamarább vízkövesedik).

Nem bolygatta meg valaki a vízvezetéket, netán rosszul illesztette vissza a tömítést? Nem ajánlatos a régit visszahelyezni, inkább újat kell betenni.

Próbáld meghúzni ott, ahol szivárog. Ha szerelőt hívsz az min. 10-ezer (kiszállás, csapcsere, ÁFA... nyugdíjaskedvezmény). Lehetetlen pontos árat megjósolni.

2019. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pröbálj felnyúlni a cső mentèn a csap iirányába, ahogy az elzárótól mennek a csövek a csap alá.

Ha a mosdóból csepeg, akkor az csak elvezeti a vizet. Kèzzel simogass át minden csövet, csapot, minèl feljebb. A legfelső vizes pontnál van a szivárgás.

2019. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!