Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Légtelenítettem a nem működő...

Légtelenítettem a nem működő radiátort de semmi, a többi működik, mi a hiba?

Figyelt kérdés
2019. szept. 27. 21:27
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Megnézted nincs e fordírva bekötve?
2019. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vicces!

Uj rendszerről van szó,tavaly még kitűnően működött

2019. szept. 27. 21:59
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
36%
Mi a vicces? Pont új rendszernél lehet ilyen. Ellnézték pl nálam is az egyiknél. . Nyilván egy húsz éves rendszernél nem fordul meg az irány egyik napról a másikra. Azt meg nem írtad hogy tavaj jó volt. . Levetted már? Nincs e dugulás? Átmosni. Belekerülhetett valami. A rákötésnél szűkebb oda is kerülhetett valami. Le kell venni és megnézni ezeket. Csap jól működik e.
2019. szept. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Biztos ez lehet a kazántól a legtávolabbi radiátor .

Akkor most forditott sorrendben zárj egy kicsit a radiátor szelepeken .A szivayú arra kényszeriti a víz mozgását.

Még a bent maradt levegőt is kimozdíthatja .

Ha beindult,kicsit vissza is állithatsz a többin .

A meleg víz a legközelebbihez ér leghamarabb,az melegszik leggyorsabban,pár fokkal melegebbre is mint a többi .

Biztos nincs dugulás,és semmit se kell szétszedni,átmosni .

2019. szept. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
72%
Kösz már hogy lenulláztatok. Azért elmondanám hogy kínjában a fűtésszerelő is ilyen elzárogatásokat ajánlott mint az előttem szóló. Meg hogy fűtögessek keringessek levegőztessek kitartóan. Aztán elhúzott megoldás nélkül. Persze arra mekem kellett rájönni hogy fordítva lett bekötve.
2019. szept. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!