Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nincs szívem plüssállato...

Miért nincs szívem plüssállatokat kidobni?

Figyelt kérdés

Költözés alatt állok, és ideje lenne megszabadulnom pár olyan dologtól amikre már nincs szükségem és csak a helyet fogják


Ilyenek a plüssállatok is, nincs kinek ajándékoznom őket a családban, se a szomszédságban, de valahogy sajnálom őket, kicsit olyan érzés mintha személyiségük lenne: ti hogyan válnátok meg tőlük lelkiismeret-furdalás nélkül?



2019. szept. 30. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
máltaiakhoz be lehet vinni - ők elviszik olyan helyre, ahol örül majd egy-egy gyerek. Vannak szociális boltok - oda is be lehet adni - ott olcsón jutnak hozzá emberek, akiknek kell (neten tájékozódj, hogy a közeletekben hol vannak ilyenek)
2019. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Dettó... van 1 plüssöm, amit 4 évesen kaptam, azóta az ágyamban van, párszor próbáltam már kirakni, révén, hogy felnőttem, közel 30-hoz vagyok, de nem megy.
2019. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Add be őket a legközelebbi óvodába.
2019. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén ugyanígy voltam vele a férjemmel, mintha személyiségük lenne. Mi megtartottuk őket, a padláson lesznek egy vitrinben. Ha a lányunk elég idős lesz vetésforgóban megkapja őket, mert tényleg szép állapotúak.
2019. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekkorom kedvenc játékai. Nem lehet csak úgy megválni tőlük. Ahhoz nincs szívem. Számomra lelkük van, amit én adtam nekik.
2019. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!