Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen riasztó rendszert...

Milyen riasztó rendszert ajánlottok?

Figyelt kérdés
Ritkán járok haza, ezért féltem az otthon hagyott dolgokat. Szeretnék vmi megbízható riasztó rendszert, vagy kamerát vagy nem is tudom mit ami egy kis biztonságot adna a háznak. De hallottam riasztó rendszerekket amik sokszor téves riasztás csinálnak, nekem pedig kicsit húzós lenne hazamenni hogy kikapcsoljam.

#riasztórendszer #ház védelem
2019. okt. 3. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Dobbermann tipusu:-)
2019. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek , azt kell kiktatni hogy behatoljon a tetves . Hevederzár ajtóra rács ablakra . Kutyåt sem érdekli a riogató mire 5 6 perc vagy felett kiér a seku pont lel3ptek .Este 2 helyre időkapcsolós ledlámpát tennék amik felváltva világítanak 10en mp szünetekkel . A kamera nem riaszt el senkit ha maszkot visel akkor nem hasznos bizonyítéknak ....
2019. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!