Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelházban ajánlatos kirakni...

Panelházban ajánlatos kirakni egy kopogtató díszt a bejárati ajtómra?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az ilyen díszek, de félek, hogy valaki elviszi. Második emeleten van a lakásom, legkevésbé a szomszédoktól és a házban lakóktól féltem. Ha valakinek van tapasztalata ebben, szívesen fogadom.

2019. okt. 9. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most ez olyan,hogy vagy ellopják 30 percen belül, vagy egy héten belül vagy ott r-had el ahol van. Ha félsz,hogy valaki elviszi akkor ne tedd ki,mert előfordulhat
2019. okt. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha ellopja a szomszéd, vagy a panellakók valamelyike, szerinted mit kezd vele? Kiteszi az ajtajára? Nem ismernéd meg egyből a saját ajtódíszedet? Nonszensz a feltételezés. Vagy beviszi magának dísznek? Annak mi értelme? Vagy tovább ajándékozza? Ha ellopják, az nem a saját tömbben élő teszi, hanem max. idegen, aki épp megy valamelyik lakásba vendégségbe. Tegyél ki nyugodtan, nem olyan drágák. Ha ellopja valaki, az számoljon el a saját lelkiismeretével. Te meg majd veszel másikat. Tényleg nem olyan drágák. Ha másodjára is ellopják, akkor én is elgondolkodnék rajta, hogy rossz helyen lakom, és letennék róla. Egy próbát megér. Sokan a cipőiket is kint hagyják, mégsem viszi el senki.
2019. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Szoktam kirakni Karácsony, Húsvét előtt. Volt amikor csak úgy, nem ünnephez kötötten is. Egyik sem tűnt el soha.
2019. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyat tegyél ki, amit nem nagyon sajnálsz, ha elviszik. Tőlünk 10 év alatt még sosem vitték el, anyu ajtajáról már loptak el karácsonyi ajtódíszt. Ugyanez a helyzet a lábtörlővel. Amióta anyumtól elvitték a szép mintás (és drága) lábtörlőt, azóta csak sima egyszerű gumiból készültet tesznek ki. Számolni kell azzal, ha valamit kiraksz az ajtón kívülre (legyen az ajtódísz, lábtörlő, virágtartó, cserepes virágok, cipők, bútorok vagy bármi), akkor az eltűnhet onnan. Nem biztos, hogy el is fog tűnni, de az esély meg van rá. Olyasmit tegyél csak ki, amit nem sajnálsz nagyon, ha esetleg ellopják.
2019. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A számkódokat ki szokták írni a bejárat közelében, úgyhogy bárki be tud menni, aki szétnéz.

Amikor panelben laktam, egy időben cigánygyerekek lopkodták a lépcsőházba kitett virágokat. Nem gondolom, hogy annyira virágkedvelők lettek volna, inkább az anyjuk árulta másnap a piacon. Ugyanígy, az új állapotú díszek is eladhatók...

2019. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!