Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Panellakásba az ajtómra kirakhatok bármit? Van joga a képviselőnek leszedni?

Lopás történt és kiírtam az ajtómra egy szöveget miatta.

Leszedte.

okt. 15. 07:49  Privát üzenet  

A válaszok
Igen,az ajtót is megvetted .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 15. 08:32 Privát üzenet

Nincs joga leszedni.

Ha trágárság,(gyerekek is olvassák!) vagy valamelyik szomszéd becsületébe gázol, akkor felszólíthat, hogy távolítsd el.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 15. 11:04 Privát üzenet

2-es vagyok

"Panellakásba az ajtómra kirakhatok bármit?"

Azért BÁRMIT nem rakhatsz ki.

Nem rakhatsz ki közszeméremsértő, vagy gyűlöletkeltő, esetleg rasszista dolgokat, de ezek kezelése nem a közös képviselő dolga, mert nem ő ház főnöke, rendőre, apukája, stb.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont okt. 15. 11:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Annyi volt ,hogy szemét rabló, és kis megjegyzes ami egy viccesen megfogalmazott dolog. Ninca gyermek a lepcsőházban.

# 4/4Időpont okt. 16. 04:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Panellakásba költöztem, nyikorog a parketta. Mennyire hallható ez alattam?
Hányan lehetnek bejelentve egy panellakásba?
Újpesti panellakásba szeretnék megbízható klímaszerelőt, tud esetleg valaki ebben segíteni?
Leváltottuk a közösképviselöt, mennyi ideje van az új képviselönek hogy megtartsa az elsö közgyülést?
Feddhetetlennek kell lenni a lépcsőházi közös képviselőnek? Folyt. Lenn
2016 nyarán leolvastak az 1-éve a leszerelt nem működő radiátorról 380 merőegységnyi fogyasztást. A képviselőnek jeleztem és nem csinál-semmit a leolvasásért felelős cégnek írtam...

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!