Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panellakás radiátor szelep...

Panellakás radiátor szelep működése?

Figyelt kérdés
Kommentben kép. Próbálnám elzárni, már milliószor körbetekertem, és olyan mintha csak körbe-körbe menne. Lehet hogy csak egy szelep van benne, ami nyit-zár? Próbáltam több pozícióban is hagyni, de mindig meleg a radiator.

2019. okt. 22. 08:42
 1/6 A kérdező kommentje:
A szelep: [link]
2019. okt. 22. 08:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Asszem az valami pillangó szelep,vagy mi a fene, régi Radal aluminium radiátorokon volt ilyen a X emleten. Ezzel lehetet szabályozni az egycsöves fűtési rendszerrel a folyadék mennyiségét,és ezáltal zajosságát állíthatták vele.


A helyedben nem tekergetném, mert aztán ha el kezd folyni ...nézheted.

2019. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt ne tekergesd, nem ott kell elzárni. A radiátortest mellett a csövön van az elzáró.
2019. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huuu tényleg, ezt eddig észre se vettem.. Nem, amúgy nincs.
2019. okt. 22. 22:17
 5/6 anonim válasza:
Nálunk van, de jobb ha nem nyúlok hozzá... ez minden csak nem szelep nem bántom nrm folyik jobb a békesség igaz az erkélyajtó mindig nyitva van ki képes elviselni 28 fokot....
2019. okt. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pont ezt szeretném elkerülni, hogy mindig nyitva kell lenni egy ablaknak. Itt kb 26 fok van, úgy október van, és csak ez a fürdőben lévő radiátor fűt. Minden egyéb zárva. Naposabb időben 27ig is felmegy.
2019. okt. 23. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!