Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van értelme este bekapcsolva...

Van értelme este bekapcsolva tartani a konvektort?

Figyelt kérdés
Fég konvektorom van, korábban sosem tartottam este bekapcsolva, mert úgy gondoltam, nincs értelme. Bizonyos időközönként automatikusan kikapcsol, aztán beindul a láng. Szóval van értelme este bekapcsolva hagyni?
2019. nov. 1. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a hideg lakást szereted, akkor tényleg nincs értelme.
2019. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Mi mondjuk meg, hogy hidegben vagy melegben akarsz/tudsz/szeretnél aludni?
2019. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Érdemes .Nem mindegy hány fokról fűti fel újból a helyiséget .Maga az őrláng is hőt ad le .A fokozatokkal (1-6 ig) csak a belső hőmérsékletet határozod meg .Ezt próbálja tartani a konvektor .Ha teljes lángon ég,mindegy hogy hányason van .

Remélem értetted .

2019. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha spórolni akarsz csak, akkor nincs értelme. Ahogyan előttem írták, a felfűtés sokkal több energiát (és pénzt) igényel, mint a szintentartás.

Ha hidegben szeretsz aludni, akkor lekapcsolhatod.

2019. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon sok helyen olvastam már hogy ha nem vagy otthon ne vedd lentebb a fűtést legyen az konvektoros vagy bármilyen de hogy ezek az emberek életükben nem láttak és nem próbáltak fűteni konvektorral az biztos! De ha így van akkor legalább fizika órán ott lehettek volna!
2019. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mi nem voltunk ott fizika órán...
2019. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
6-os szerintem azért inkább hagyd a fizikát az előtted íróra vagy próbáld meg felcsavarni a konvektort és nézd meg egy hét múlva a gázórát, majd csavard le N állásra és egy hét múlva ha hazamégy csavard fel hatosra, fél óra múlva meleg lesz és olvasd le az órát. Csodát fogsz látni! (legalábbis számodra csoda lesz)
2019. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Ma 8 óra 46-os előszilvesztereztél vagy csak amúgy sokat ittál??
2019. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!