Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Letezik, hogy magatol eltorik...

Letezik, hogy magatol eltorik egy tukor?

Figyelt kérdés
Kulfoldon vagyok egyetemen 6 honapig, es egy egyetemistaknak fenntartott lakasban berlek szobat. 5en lakunk itt, de zarhato szobam van. Tegnap este elmentem egy bulira, utana mashol aludtam, most ertem haza, arra, hogy a tukor egy kis harmada a tukor alatt par cm-re levo csapon van (egyben), ugyanis egy nagy vagas van a tukor kozepen, es ez a kis resz leesett. Senki nem johetett be a szobaba (max a tulajdonos) es amikor elindultam, biztos, hogy rendben volt a tukor, mert elotte zuhanyoztam, es ennek segitsegevel borotvalkoztam... Paras volt ugyan, de semmi serules nem volt rajta. Lehetseges, hogy magatol megrepedt??:D

2019. nov. 4. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetett az üvegben szerkezeti feszültség ami okozhatta.
2019. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon ritka jelenség, de 1-2 esetről én is hallottam idegenek beavatkozása nélkül. Belső feszültség okozza az üveg szerkezetében.
2019. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Szerintetek mit mondjak a tulajnak?:D eleg nehez lesz elhitetni, hogy nem tehetek rola. Mondjuk ahogy eltort azon szerintem eleg egyertelmuen latszik h nem en voltam, nem is tudom, hogy lehetne elérni, hogy egy tukor igy torjon, ahogy itt megtortent...

2019. nov. 4. 12:04
 4/12 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Jobban jarsz ha azt hazudod véletlen törted el.
2019. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert?😄
2019. nov. 4. 12:21
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én olyat is hallottam, hogy valaki annyira csúnya volt, hogy belenézett a tükörbe és az azon nyomban apró darabokra tört😂😉
2019. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nekem egy nagy üvegváza éjszak szétrobbant:( Jó minőségű üvegben is lehet olyan feszültség, amit nem tud elviselni és egy idő után megadja magát.
2019. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Mondd az igazat, a tiszta igazat. Vagy elhiszi és vesz újat, vagy nem hiszi és megveszed. Esetleg - ha kötélnek áll - felezzétek meg az árát.
2019. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mennyibe faj egy ilyen tukor? (Kb 20x40 cm, lathatoan a legegyszerubb fajta, semmi keret, egyszeru). Csak mert biztos, tekintve hogy kulfoldon vagyunk, el fog menni megvenni es majd bemondja az árat...
2019. nov. 5. 08:41
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Repedt tükörben is lehet borotválkozni, fésülködni. Szüleidtől barátoktól kérdezd meg mennyibe kerül itt Mo.-on és nézz utána, mennyibe kerül ott, ahol laksz. Vedd meg Te és a tulajnak mutasd be a számlát (ha felezitek a költséget).
2019. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!