Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Beázhatott az alattam lévő?

A mosogatógép csöve valahogy kilökte magát a fürdőkádból és a csempére folyt. Itthon voltam, így rögtön észrevettem. Azonnal felitattam. Körülbelül 5 centi magasan volt a víz. A fuga még vizes.

Panel lakás.

Megkérdezném a szomszédot, de még nincs itthon sajnos.

nov. 8. 13:01  Privát üzenet  

A válaszok
Ennyitol nem valoszinu.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont nov. 8. 13:05 Privát üzenet
Ha elég gyors voltál és rendesen meg van csinálva a járólapozás akkor nem valószínű, ahhoz azért idő kell. És még azt írta itt valaki, hogy idejétmúlt, korszerűtlen dolog a padlóösszefolyó...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont nov. 8. 13:07 Privát üzenet
qkker1 nevű felhasználó válasza:

1. mosogatógép fürdőben?

2. panelban max 2 cm. a küszöb;

Elég rosszul sikerült, kamu kérdés!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont nov. 8. 13:35 Privát üzenet
Nálunk panel lakásban a felettünk lévő áztatott el, pont a sarokban így a nappali, előszoba és fürdőnél minden sarokban iszonyatos beázás folt lett, 65 ezer Ft kártérítést kaptunk a háztól 3 szoba kifestésére...

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont nov. 8. 13:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Panellakásba költöztem, nyikorog a parketta. Mennyire hallható ez alattam?
Beszakadhat alattam a tető ha kimászok rá?
Még nincs saját lakásom. Szüleim emeletes házban élnek és arra gondoltam a felső szintet megcsinálom magamnak egy teljesen különálló lakrésznek. Lényegében olyan lesz mint egy...
Panel lakásba szeretnék felszerelni egy ilyen típusú gyűrűt: Csak attól félek, hogy 1. próbálkozásra leszakad alattam. Hogyan lehet megoldani?
Ha "véletlenül" eláztatom az alattam lakót, kaphatok e valamiféle büntetést?
A mosógép vízelvezető csövét elfelejtettem a kádba tenni. De amikor összetakarítottam nem volt 3 kisebb veder vizem sem.9. emeleten lakom. Beázhatott az alattam lakó? (Bővebben lent)

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!