Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkészülék = gáztűzhely?

Gázkészülék = gáztűzhely?

Figyelt kérdés

Panelban. Lehet, hogy nagyon ostoba kérdés, de jönnek ellenőrizni, és nem tudom, hova mennek be, szeretném "akadálymentesíteni" a lakást.


Köszönöm a válaszokat.



2019. nov. 11. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Panelban tkp csak a tuzhely.


Egyebkent meg lehetne gazbojler, gazkazan, gazkonvektor.

2019. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Egyenesen oda mennek, ahol a gáztűzhelyed található.
2019. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Megnézik a gáztűzhelyed bekötését,..az nem-e szakszerűtlenül bekötött,,vagy balesetveszélyes-e.


Ezen felül nézik hogy a légellátás biztosítása megfelelő-e (le zárták-e a gyári légbeömlőt)Ha nem jó valami,köteleznek rá hogy a ablakokon legyen légrés készítve,vagy vissza kell állíttatnod a légbeömlőket.

Ha csakis villanyod van,és a gázvezeték le is van nálad dugózva,akkor mentesülsz ez alól.

2019. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Goldmund73:

Már miért lehetne csak gáztűzhely panelben??

Gázkazán mondjuk nem valószínű, de nálam is volt gázkonvektor meg gázbojler a panelben, amikor ott laktam.

Azt nem tudom megmondani, hogy a kérdezőnél konkrétan mit fognak ellenőrizni, de az biztos, hogy gázkészülék minden olyan dolog, ami gázzal működik. Függetlenül attól, hogy palackos vagy vezetékes gáz ég el benne.

2019. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!