Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiválasztani hogy...

Hogy tudom kiválasztani hogy a magasságomhoz milyen hosszúságú lapát kell?

Figyelt kérdés
176 centi magas vagyok
2019. nov. 16. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak dolgok amiben a behajlitott karnál a könyök magassága számit .Itt nem tudom ,hogy ez a szabály e a mérvadó.
2019. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bemégy az üzletbe, kérsz egy nyeles lapátot és elkezded imitálni a lapátolást, aztán kipróbálsz néhány nyélhosszúságot és rájössz magadtól. Szerintem egyébként ha kb. vállmagasságig ér a lapátba csúsztatott nyél, akkor megfelelő.
2019. nov. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a lapát lesz a munkaeszközöd, akkor a 2. válaszoló tanácsa szerint járj el. Ha a lapát csak néha-néha lesz a kezedben, akkor tökmindegy, hogy rövidebb (mélyebben kell vele hajolnod), vagy hosszabb (egyenesebb testtartással kell vele dolgoznod) a nyele. Általában az üzletben egyfajta hosszú nyéllel árulják.
2019. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mindennapi használatra lesz, kubikos meló, nem bolti szerszámokkal dolgozunk. csak a nyelet aki csinálni fogja annak kell a méret.
2019. nov. 16. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Legjobb lesz, ha elmész a mesterhez és magad mondod meg neki (több választás után), hogy melyik nyelet tegye a lapátba.
2019. nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem akkor jó a lapátnyél hossza,ha a nyél végére az összekulcsolt kezeidet rátéve,ezen az álladat pihentetve kényelmesen tudj támaszkodni,-ciccegni,füttyögni az előtted elhaladó csajoknak!
2019. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
végül õ is a vállig érõ méretet javasoota.
2019. nov. 18. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!