Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy tudnék összeköltözni a 16 éves barátnőmmel ugy hogy senki ne tudjon belekötni jogilag?

Én is Ő is 16 évesek vagyunk 4 hónap eltéréssel,

Dédszülőimre gondoltam mert folyamatos figyelmet igényelnek és szerintem a család is örülne neki ha lenne aki figyel rájuk

2019. nov. 25. 16:29  Privát üzenet  

A válaszok
Ha a család, szülők beleegyeznek, akkor nyugodtan. Ha nem, akkor 18 éves korotokig sehogy nem tudtok jogilag

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2019. nov. 25. 18:17 Privát üzenet
Hova költőztök még gyerekek vagytok tanuljatok!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2019. nov. 27. 22:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik nagy házban laknak: Ti nem féltek hogy amíg nincs otthon senki vagy akár amíg alszotok valaki bemegy a házatokba és a szekrényből figyel vagy valahova elbújik?
Anyi dolog épült mostanában, de az időssekre nem gondol senki. Pedig általában mindenki meg öregszik. Nem e lehetne e épiteni egy időssek bentlakásos othont? Sok szép hely lenne...
Haverokkal összeköltözni falun milyen lehet? 19/f
Ennyire nem használja senki az infra panelos fűtést?
Akiknek vegyestüzelésű kazánjuk van, és napközben senki nincs otthon, tehát üres a ház, a ház fűtését télen hogy oldjátok meg?
Önkényesen lezárta a szomszéd a bejárati ajtót, így senki sem tud bejutni. Mi a hivatalos teendő?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!