Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Büdös van de csak én érzem....

Büdös van de csak én érzem. Miért?

Figyelt kérdés
Pár napja büdös van a szobámba már mindent kitakarítottam de még mindig ugyan olyan büdös van csak abban az egy szobában. Mindenki más szt mondja hogy ők nem érzik és csak beképzelem magamnak. Valaki van valami ötlete hogy mi lehet és ilyen esetben egészséges abban a szobában aludni?

2019. nov. 28. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
fürgyé le!
2019. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Ha olyan szagot érzel, amit eddig nem és rajtad kívül senki más nem érzi, az betegség és fantozmiának nevezik.

[link]

2019. nov. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De csak abban az egy szobában érzem sehol máshol a szaglásom mindenhol normális kivéve ott.
2019. nov. 29. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te pont nem a majomtól, hanem a rendőrkutyától származol. :)

Minden szobának van egy saját szaga, a lakónak meg az ott lévő tárgyaknak a kipárolgása. Amit az ott lakó nem érez, mert hozzászokott, de mindenki más, még a családtagok is éreznek, ha nem sok időt töltenek bent naponta.

Ha van valami gyenge idegen, szokatlan szag, azt te megérzed, viszont a családtagok csak a szoba saját szagát érzik, mert az erősebb.

Ha a többiek nem érzik, akkor nyilván nem olyan erős szag lehet, tehát biztos nem olyan tömény, hogy bajod legyen tőle, akármi is az. Azért keresgélj, hátha megtalálod az okát. Ötletem nincs, mi lehet, mert nem írtad meg, milyen jellegű. Lehet pl. egy döglött egér a fiókban, vagy a nem szelelő kémény miatt a téglák közt átszivárgó füstszag, meg még párezer egyéb.

2019. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam szagot mert őszintén nem tudom eldönteni hogy milyen szag de azóta mindennap szellőztettem és már elmúlt szerencsére.
2019. dec. 8. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!