Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van ennyire hideg?

Miért van ennyire hideg?

Figyelt kérdés
Panel 3. emeletén lakunk, középső lakás. A csövek és a radiátorok melegek, mégis hideg van a lakásban. Annyi, hogy régi, fa nyílászárók vannak, panelprogramon nem esett át az épület...ezek miatt lehet a hideg? Mit tudunk csinálni?

2019. dec. 3. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezen csak az ablakcsere segít. Laktam ilyen lakásban, első emeleten, északi oldalon volt a szobám, volt olyan tél, amikor a szél befújta a havat az ablakpárkány belső sarkába...Pedig akkor még csak kb. 10 éves volt az épület. Később laktam 3.emeleti, középső, déli fekvésű lakásban, ott műanyag ablakok voltak. Alig kellett fűtenem (szabályozható volt), mindig meleg volt (sajna, nyáron is, olyankor visszasírtam a régi északi fekvésű szobát).

Ha ablakot nem tudsz cserélni, legalább csináltasd meg a szigetelést, vagy ragassz fel magad szigetelő csíkot, a semminél még az is jobb.

2019. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!