Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A NEM fűrészporos tapétát át...

A NEM fűrészporos tapétát át lehet festeni? Akit eddig kérdeztem, mindenki szörnyűlködött, hogy dehogy, leszedi a tapétát. De apósoméknál az egyik szobát így oldották meg, és évek óta szép, semmi gond nem volt vele. Próbálkoztatok már hasonlóval?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szörnyűlködtem amikor a tesóm mondta,hogy lefestette a tapétát.Megnéztem és jó lett,nem is foltos.Nyomott minták is voltak rajta,és még azok is jól mutattak.Tetszett,pedig nincs rossz ízlésem lakberendezés ügyben.
2008. nov. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez függ a tapététol. ha nem teljes papír akkor nem fog a szin beleívodni és tiszta folt lesz.

de már ezer millio festhetö és nem fürészporos tapéta létezik. van ami nyomott mintás, ilyen meg olyan. olyanra szinezed amilyenre akarod.

2008. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Például egy DULUX-szal nyugodtan ráfesthetsz, akkor is, ha műanyagos!
2008. dec. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!