Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bárki tud Bármit a Budapest...

Neurotech kérdése:

Bárki tud Bármit a Budapest IX. Kerület Kőérberki honvédségi lakótelepről? (Kőérberki út 37).

Figyelt kérdés
Az interneten nincs róla szinte semmi. Hogy lehet az hogy egy ma is lakott lakótelepről nincs semmi adat, képek is max ingatlanos oldalakon konkrét lakással kapcsolatban.
2019. dec. 29. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó jel, ha egy lakótelepről nem olvasni semmit!
2019. dec. 30. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én jártam arra dolgozni pár éve, akkor eléggé lepukkantnak tűnt. Két iskola van mellette meg egy pékség, de egyébként kihalt a környék. Nekem nyomasztó érzés volt oda járni, bár ez lehetett amiatt is, hogy a munkát sem szerettem
2019. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Elnézést hogy vissza kérdezek, de milyen adatokat szeretnél találni róla?
2019. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát nem is tudom miért érdekel engem, de ahogy az egyik válaszoló írta nyomasztó hely. Ez valamiért érdekel engem, leginkápp a prodigy számai jutnak eszembe arról a helyről :D Kíváncsi lennék mikor épült, kik laktak, esetleg képeket a telep történetéből, ilyenek. Egyébként elírtam a címben mert nem IX hanem XI ker. Bármilyen további váalszt szívesen fogadok.
2020. jan. 7. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!