Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Segitség. A kazánban 60fokra...

Krissz31 kérdése:

Segitség. A kazánban 60fokra felmegy a víz hőmérséklete viszont ami kijön belőle 40fok keringető megy rendesen a visszatérőm ami kazánhoz közel van tűzforro a radiátorok langyosak milehet a baja?

Figyelt kérdés
Légtelenítettem utántöltöttem és semmi változás tavaly a kazán hője és a leadott hő is ugyanazvolt most 20fok külömbség van a kettő közt ha jolmegrakom a kazánt forrás hangot ad ki pedig 40foknál nemkellene sztem olyankor elzárom a kazánt teljesen és abbahagyja. Nincs ötletem ha bárki tud valamit megköszönném.

2020. jan. 17. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Melegebb a visszatérő cső, mint a kimenő? Ilyen csak akkor lehet, ha fordított irányban áramlik a víz.
2020. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is ne rakd meg a kazánt,ha problémát észlelsz !
2020. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De csak ami a visszatérő után megy cső a kazánba fogalmam sincs milehet eddig tökéletesen müködött és ha a gázcirkóval fűtök az is megy rendesen.
2020. jan. 17. 13:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Keringető na elirtam bocsi
2020. jan. 17. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te valamit rosszul néztél meg.A keringtető fogás iránya nem tud megváltozni.Ha ez a keringtető jól van beszerelve ,akkor a vissza térőben kell lenni.A keringtetők szívják a vizet,és nem nyomják .Ami tökéletes a kér viz közötti hőmérséklet .Nem volt valami javítgatás közben ?

60 fokos a víz és hol jön ez ki belőle ? Alul,felül ?

2020. jan. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keringető simán mehet előremenőbe ha tudja a hőfokon(vannak simán 100 fokot bírók).

Van beszerelve visszacsapó szelep?-talán tönkrement és nem nyit ki.

2020. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
Így nem tudni latni kellene. Valami miatt nem tud menni melegbíz arra amerre kellene. Vagy a kazán nem lyukadt ki?
2020. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem lyukas a kazán nincs vízveszteség se láthatoság ezirányban.

A kazánban van 60fokos viz a fentő cső langyos 40fok ami alul megy be a kazánomba cső meg tűzforro nemforditva kellene lennie?

2020. jan. 17. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!