Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Résnyire nyitott ablakok?

Résnyire nyitott ablakok?

Figyelt kérdés
Hőszigetelt fa ablakok vannak a házban, tömítéssel, 20-25 évesek lehetnek. Nincs huzat, ami jó a fűtésszámlának, de a közérzetnek nem igazán, én úgy érzem. Hiába szellőztetek reggel, este is 5-10 perceket. Arra gondoltam, hogy teljesen nem zárom be az ablakokat, hanem éppen csak annyira, hogy egy kis levegő azért jöjjön belőlük, az a többlet pár ezer forint gázszámla nem vágna a földhöz, de talán jobb lenne a helyzet, nem lenne ez a hamar elhasználódó levegő. Nem tudom. A ház nem dohos, nem párásodik, takarítok is rendszeresen.
2020. jan. 20. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk szorul a szobám ablaka, aminek kifejezetten örülök, mert ha nem csukom be teljesen, mindig jön be egy kis levegő. Most sincs teljesen csukva, kb. 1-2 mm rést hagytam. A radiátor el van zárva, csak a csövek fűtenek. 22 fok van.
2020. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barnabas333 ***** válasza:
A résnyire nyitásnak Építészmérnök rokonom szerint nem sok értelme van. A meleg kimegy de a levegő nem cserélődik úgy.
2020. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!