Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A piros milyen lenne mint...

A piros milyen lenne mint szobaszín?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondolkodom, hogy milyen színű legyen a szobám és jelenleg a piros mellett állok, hogy milyen fajta piros ne kérdezzétek, mert én se tudom még csak azt, hogy piros. Mondjuk pipacs piros. Csak páran mondták, hogy az eléggé rikító szín lenne hálószobának. Folyton rá szegeződne a szemem, meg nyugtalanító lenne. Pedig nem érzékelném annak. Voltam olyan szobában már ahol eléggé piros volt a fal és nem éreztem magam rosszul, sőt nem is meredt rá a szemem. Piros és a lila szín között is gondolkodok. Piros, Lila, vagy Sárga. Még ezek a színek jöhetnek szóba, szerintetek? 22l

2020. jan. 24. 00:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Talán még a korall színen is gondolkodok, mert azzal sok cuccom passzolna :D. Táskám is olyan, telefonom is olyan lesz amit majd megveszek. :).
2020. jan. 24. 00:55
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A teljesen piros szoba idegesítő és olyan hatású, mint egy kupleráj. Ha mégis ragaszkodsz hozzá, akkor csak egy falat fess pirosra, a többi legyen semleges színű.
2020. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem korall lesz az igazi vagy a lila :D.
2020. jan. 24. 01:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
mi pirosra festettük a falat, de már megbántuk. nem jó
2020. jan. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonymousreview60 ***** válasza:
Csak akkor, ha jeféltek, mint a nyulak.
2020. jan. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
A régi lakásunkban a WC volt piros, és szerettünk oda járni!
2020. jan. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyik házunkba mikor beköltöztünk, az én szobám volt piros még a festés előtt. Borzalmas volt, akárki jött megnézni a házat, egymástól függetlenül mindenki kuplerájnak nevezte azt a szobát. Rendkívül ízléstelen.
2020. jan. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A piros szín nem jó hálószobának, mert izgat, feldob, nyugtalanná tesz. Nem véletlenül pirosak a kupiszobák.

Ezek a színek hasznosak hálóba:

[link]

2020. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Mondjuk én ilyen hideg színeket se választanék. De a pirosnál határozottan jobbak. :D

2020. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Teljesen stílus és berendezésfüggő a színválasztás.

Mi a skandináv stílust kedveljük, ezért piros meg társai szóba sem jöhetnek, csak az általad hűvösnek írt színek.

A nappalink az első kép szerint van festve, a hálónk meg mentazöld.

Az antik, nehéz fabútorokhoz is más lenne a színválasztás, oda bronzot, fahéjat, dohánybarnát, vagy másik lehetőségként esetleg királykékeket tudnék elképzelni.

2020. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!