Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől lehet 'áramos' egy pokróc?

Mitől lehet 'áramos' egy pokróc?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma leszedtem a pokrócot az ágyról és ahogy húztam le, ilyen fura hangokat adott ki, és megrázott közben. Mitől lett ennyire áramos, vagy nem is tudom jobb szóval elmagyarázni. Ez amúgy lehet annak az oka, hogy mostanában néha viszket mindkét karom, bármelyik oldalon fekszem? Mert levettem és utána nem viszketett. De nagyon durva volt.

2020. jan. 25. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag szálak vannak bent .
2020. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Statikus feltöltödés ( Pl a müanyag takarot dörzsölör a huzattal.) Valoban csip-ráz de nem veszélyes. A néha viszketésnek ehhez semmi köze. Ha állandoan viszketne fekvésnél akkor lehetne allergiára gondolni.
2020. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.akkor a viszketés más volt de jó tudni ezt is nagyon áramos volt, alig tudtam lehúzni.
2020. jan. 25. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Műszálastól lehet viszketni, ha az ér hozzád közvetlenül. Embere és anyaga válogatja.
2020. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, vegyél gyapjú ágytakarót.
2020. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na lecseréltem teljesen az ágyneműket,paplan párna mindent és egyáltalán nem viszketett. Érdekes. Akkor vagy a pokróccal volt valami vagy a takaró huzattal. Mert mind2 karomon éreztem. Pedig semmit nem láttam rajta.
2020. jan. 26. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!