Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Infó a soroksári horgász...

Infó a soroksári horgász parton lévő elhagyatott 3 emeletes házról?

Figyelt kérdés

Kié (volt)? Laknak benne? Bár az ablakok hiányoznak sok helyen, de olyan mintha a középső szinten laknának.

Egy régi merci is áll az udvaron, illetve nagyon szép faragott bútorok vannak a betört ablakos részen. És senki nem viszi el, pedig 1 utcára onnan elég vegyes a lakosság összetétele.


Szóval igazából minden infó érdekelne a házról



2020. febr. 2. 22:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Valami étterem lehetett? Kenuzás közben szoktuk látni a vízről.
2020. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
hol van ez?
2020. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

A horgászparton, ráckevei dunán.


Igen, mellette egy csárda feliratú épület van egyébként, de azon is egy nagyon nagy harang, ami lárszólag réz. Évek óta ugyanúgy van ott minden, nekem nagyon furcsa, hogy nem visznek el semmit. Kézzel faragott ágykeret, éjjeliszekrény

2020. febr. 2. 23:31
 4/25 A kérdező kommentje:

Szóval bocsi, az előző befejezése : mindenféle kézzel faragott bútor oda van téve, konkrétan egy kocsiba 5 perc lenne belepakolni.. egy nagyon szuper merci , ami a rendszám alapján a 2000-es években lett forgalomba helyezve,full bőr belső(nagyon szép állapotban van) tolatóradar...

Az egyértelműen látszik, hogy előtte laktak benne , egy nagyon nagy bőr kanapé is van bent, és üres vitrinek mellette, illetve még a függönyt is fenthagyták( igaz már foszlik)

3 emelete van amúgy a háznak, de az elsőn új műanyag nyílászárók , illetve kábelek vannak nem éppen szakszerűen behúzva arra a szintre... és mint mondtam, arrafele Bármit ellopnak, vajon kié lehet, hogy senki nem mer hozzányúlni ezekhez a dolgokhoz??? Vajon börtönben a tulaj, és a rokonok figyelnek? Vagy szimán becsődölt valaki és most ott lakik a 3 emeletes ház egyik szintjén???

2020. febr. 2. 23:39
 5/25 anonim ***** válasza:

# 3

Így tényleg fura, hogy rézművesék ;-) rá se mozdulnak... :-D Lehet, hogy "tesójuk" a tulaj, és klánon belül nem mernek ...? :-)))

2020. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Igen, a teóriám az, (így bárminemű informàció nélkül) hogy talán börtönben lehetnek, és fèlnek a rokonok is. Mint fentebb írtam, számomra mondjuk az is kèrdéses, hogy laknak e ott vagy sem.


Szuper lenne ha valaki érdemi információval tudna szolgálni. Még az autó nyilvános adatait sem tudom lekérni, mert nincs ügyfélkapum.

2020. febr. 4. 07:10
 7/25 anonim ***** válasza:
Csinálj ügyfélkaput, s akkor az épületről is megtudod, hogy kié.
2020. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Ez lesz, folyamatban van, ha Lakatosnak hívják, akkor értem a sztorit egyből , de van egy olyan érzésem, hogy ez nem lesz ilyen egyszerű....


Bízom benne , hogy jelentkezik itt valaki, aki látta fénykorában is ezt az épületet, vagy a melletelévő csárdát esetleg...

2020. febr. 4. 17:46
 9/25 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt megkérdezni, hátha...

[link]


Erzsébeti topik, de talán valaki tudja... Létezik ott soroksári topik is, de több éve nem írt bele senki.

2020. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Tudok mindent, az amire gondoltam, szerintem törlöm is ezt a kérdést hamarosan :D

Nagy háború volt ott

2020. febr. 4. 20:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!